אורצ'רד
אברבוך
עץ איתן
אברבוך המדביק
אברבוך
אברבוך
אברבוך
אברבוך
מרכז הזמנות, משרדי הנהלה ומרכז לוגיסטי: 08-9131900
בית אורצ'רד-אולם תצוגה: 03-5787004
מרכז הזמנות, משרדי הנהלה ומרכז לוגיסטי: 08-9131900
בית אורצ'רד-אולם תצוגה: 03-5787004
אודותינו »

אברבוך

אברבוך
חברת "מרכז הפורמייקה אברבוך בע"מ" נוסדה בשנת 1958 על-ידי מרדכי אברבוך ז"ל כבית מסחר קטן ברחוב הדואר ביפו. החברה התמחתה בעיקר במכירת פורמייקה מתוצרת הארץ וזכתה לאמון רב מצד הנגרים ויצרני הרהיטים באזור תל-אביב בזכות השירות האיכותי והאישי שהעניק מרדכי אברבוך ללקוחותיו. צמיחתה של החברה הייתה מהירה מאוד, ומשנה לשנה היא הרחיבה את תחומי מכירותיה לאזורים נוספים בארץ, ומחסניה התפרשו על-פני כל מרחבי דרום תל-אביב.

במשך שנות קיומה יזמה החברה כמה וכמה חידושים והנהיגה שיטות מקוריות לשיווק הלוחות, בין היתר כשהחלה להגיש שירותי חיתוך של לוחות פורמייקה למידות הסופיות שנדרשו לנגר, ובכך תרמה לשיפור רמת הרהיט המצופה פורמייקה, וגם הקלה את עבודת הנגר.

גולת הכותרת של פעילות החברה הייתה יבוא מחו"ל של פורמייקה איכותית ומעוצבת, שהייתה חסרה אז בארץ: חברת "מרכז הפורמייקה אברבוך בע"מ" הייתה הראשונה בישראל, שייבאה מאירופה דגמים מיוחדים ודקורטיביים של לוחות פורמייקה, כהשלמה לקו המוצרים מתוצרת הארץ.

לצורך כך יצא מרדכי אברבוך ז"ל לאירופה וקשר את הקשר הראשוני עם יצרניות פורמייקה מובילות בעולם, אשר היו חלוצות ביצור לוח הפורמייקה לראשונה בעולם.
במקביל קשרה החברה הסכמי יבוא ושיווק עם כמה יצרניות פורמייקה מובילות כגון חברת ARPA מאיטליה ו- חברת WILSONAR INTERNATIONAL האמריקאית , שמוצריהן מקשטים היום אלפי בתים, אולמות, רהיטים ופרויקטים ברחבי ישראל.
בשנת 1994 הונפקה "מרכז הפורמייקה אברבוך בע"מ" בבורסה של תל-אביב. צעד זה הזניק אותה אל צמרת המסחר והתעשייה של חומרי גלם לתעשיית העץ והרהיטים. בשנה זו עברה החברה לאזור התעשייה של רמלה, שם התפרשה על פני שטח גיאוגרפי אחד בן עשרות אלפי מ"ר של מחסנים, משרדים ומרכז לוגיסטי.
 
כיום חברת "מרכז הפורמייקה אברבוך בע"מ" היא יבואנית, משווקת ויצרנית של חומרי-גלם רבים לתעשיות הרהיטים, עיצוב הפנים והבנייה, החל מלוחות MDF או סיבית ולבידים לסוגיהם - גלויים או מצופים נייר, מֶלָמין, פורניר או פורמייקה - וכלה בעצים גושניים מכל הסוגים לבניין ולרהיטים, כולל עצים אקזוטיים מיוחדים, סוגים שונים של פרקטים ודקים. החברה מחזיקה גם בקו להדבקת ציפויים, המספק ללקוחותיה לוחות סיבית ו-MDF או לבידים מצופים בפורמייקה, נייר ופורניר.
 
 

 

 

  • אברבוך
    אברבוך
 
בית אורצ'רד רח' חיים בן עטר 25, ת"א, טל' 03-5787004 | דוא"ל Showroom@averbuch.co.il
מרכז הזמנות, משרדי הנהלה ומרכז לוגיסטי, רחוב הר עצמון 25, א.ת. ב' רמלה. טל. 08-9131900 פקס. 08-9224973
מרכז הזמנות, משרדי הנהלה ומרכז לוגיסטי: 08-9131900
בית אורצ'רד-אולם תצוגה: 03-5787004
רשתות חברתיות
בקרו אותנו או צרו איתנו קשר דרך הרשתות החברתיות
תפנית: בניית אתרים | 054-4780798 | תפנית reloaded: בניית אתר